O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które łączy sprawdzone metody budowy z innowacyjnymi technologiami. Współpraca z wykwalifikowanymi pracownikami, nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzi kilkadziesiąt maszyn i pojazdów specjalistycznych, jak również stabilność finansowa umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających zleceń w ustalonym terminie i z gwarancję dobrze wykonanej pracy. Rzetelnie wywiązujemy się z naszych umów powiększając tym samym liczbę naszych zadowolonych kontrahentów, co potwierdzają liczne referencje wystawione przez klientów indywidualnych, jednostki samorządowe i komercyjnych inwestorów.

W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na dokładność, profesjonalną realizację i bezpieczeństwo wykonywanych prac. – braliśmy udział w programie ZUS na dofinansowanie projektu dot. utrzymania zdolności pracowników do pracy przez cały okres aktywności zawodowej – Projekt pod tytułem: „Poprawa bezpieczeństwa pracy w firmie Budamex na stanowisku montera wod-kan” -zakup obudowy słupowej do wykopów liniowych w 2017.

W roku 2002 wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie realizacji usług w dziedzinie budownictwa i inżynierii lądowej zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2000.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Wykonawstwo dużych inwestycji dla koncernów międzynarodowych i Inwestorów Publicznych. Inwestycje współfinansowane z funduszy europejskich.

15-724 Białystok
ul. Marczukowska 26

tel. 85 652 55 22
fax. 85 652 55 61
kom. 506 801 558

© 2022 BUDAMEX. Wszelkie prawa zastrzeżone